Wirtualne Biuro Łódź


Wirtualne biuro Łódź – Manhattan

Wirtualne biuro w samym centrum Łodzi

Miasto Łódź położone jest w samym sercu Polski. Doskonała komunikacja z każdym miejscem oraz obecność Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej zadecydowała o powstaniu wirtualnego biura właśnie tutaj!

Wirtualne biuro w Łodzi położone jest w samym centrum miasta, w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic – Manhattan. Wirtualny adres mieści się w sąsiedztwie jednej z najdłuższych ulic w Polsce oraz wizytówki Łodzi – ulicy Piotrkowskiej.

„Błękitny wieżowiec”, w którym mieści się nasze biuro, zostało zaprojektowane przez jednego z najwybitniejszych architektów w całej Polsce – Aleksandro Zwierko. Dodatkowo w obiekcie znajdują się Centralne Domy Maklerskie, bank PKO oraz ING. Po sąsiedzku znajduje się centrum handlowe – Galeria Łódzka,  w której znaleźć można ponad 160 sklepów, kawiarni, restauracji i butików.

Lokalizacja naszego wirtualnego biura zapewnia doskonałe połączenie z komunikacją miejską, autostradą, dworcem kolejowym oraz lotniskiem.

Biurowiec, w którym znajduje się wirtualne biuro jest idealnym miejscem do rozpoczęcia swojej firmy oraz spotkań biznesowych m. in. ze względu na dogodną lokalizację oraz dynamicznie rozwijającą się sferę przedsiębiorczości.

Wirtualne biuro w łodzi

Kontakt


Multibiura Łódź Manhattan

ul. Sienkiewicza 85/87, piętro XI lok. 8, 90-057 Łódź PL

tel.: +48 42 203 11 17

fax: +48 42 203 12 95

tel. kom.: +48 602 396 496

e-mail: lodz@mbiuro.pl

Godziny otwarcia: 8.00-16.00

systentyka w wirtualnym biurze łódź

W pobliżu


Wirtualne biuro w Łodzi znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie z bankami m. in. główną siedzibą łódzkiego oddziału mBanku, bankomatów oraz coś dla rozrywki – kino Silver Screen. W pobliżu znajdziemy również wiele znanych i cenionych restauracji, czy miejsc, w których wypijemy aromatyczną kawę jak na przykład w Coffe Heaven. Do przepysznej małej czarnej najlepiej smakuje ciepły strudel jabłkowy.

Zapachami może również uwieść nas restauracja „Raz na wozie”, która serwuje pyszne obiady, a wystój góralskiej chaty pomoże się zrelaksować.

Miejsce, które należy odwiedzić w porze lunchu, to jakże zdrowy i apetyczny Green Way – ulubiony punkt wszystkich miłośników zdrowego żywienia, słynący ze świeżych soków i sałatek.

LOKALIZACJA


Nasze Łódzkie biuro położone jest w samym sercu miasta, więc bez najmniejszego problemu dojedziecie do niego komunikacją miejską, prywatnym  samochodem  czy też rowerem.

Specjalnie wyznaczone ścieżki rowerowe  zaczynające się od Al. Mickiewicza poprowadzą Was wprost do niebieskiego wieżowca a dokładniej pod mieszczące się przy nim stanowisko rowerowe dla klientów i pracowników budynku.

Osoby mniej mobilne mogą śmiało skorzystać z komunikacji miejskiej w szczególności autobusów nr  Z10 oraz nr 98, których trasa prowadzi pod samą siedzibę łódzkiego biura, a kursy pojawiają się średnio co 5 minut.

Na rogu ul. Roosevelta , która położona jest prostopadle do budynku Orion mieści się około 50 miejsc parkingowych. Natomiast w sąsiadującej naprzeciwko Łódzkiej Galerii Handlowej parking jest całkowicie bezpłatny, więc  nie musicie się martwić brakiem wolnych miejsc na pozostawienie swojego samochodu.

Dodatkowo ulica prowadzi prosto na słynną ulicę Piotrkowską oraz sąsiadującej z biurem – Łódź strefy OFF PIOTRKOWSKA.

Sporym ułatwieniem może być także odległość od głównego dworca – Łódź Kaliska – pieszo jest to  tylko dystans ok. 15 minut.


Adresy pobliskich urzędów


Adresy urzędów

Plusem lokalizacji łódzkiego oddziału mBiuro są blisko usytuowane najważniejsze instytucje urzędowe.

Urząd Skarbowy Łódź – Śródmieście

Ul. Dowborczyków 9/11

90-019 Łódź

Telefon: (42) 253 06 00

http://www.izbaskarbowa.lodz.pl/

Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi

XX wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

  1. Pomorska 37

90-203 Łódź,

Telefon: (42) 664 09 00

http://lodz.sr.gov.pl/

ZUS I Oddział w Łodzi

  1. Zamenhofa 2

90- 431 Łódź

Telefon: (42) 638 27 90

http://www.zus.pl/

Urząd Statystyczny w Łodzi

  1. Suwalska 29

93-176 Łódź

Telefon: (42) 683 91 00

http://lodz.stat.gov.pl/

wirtualne biuro wieżowiec

Galeria