Gotowe, czyste spółki


Czyste spółki przygotowane specjalnie dla Ciebie!

Nasza kancelaria prowadzi sprzedaż gotowych spółek. Czym one są? To spółki prawa handlowego, w pełni zarejestrowane i przygotowane do podjęcia działalności gospodarczej od chwili zakupu. Nasze spółki zarejestrowane są w 7 największych miastach Polski:

Gotowe spółki Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Kraków, Katowice oraz Łódź

sprzedaż gotowej spółki

Nasze biura łączą w sobie wiele usług. Jesteśmy nie tylko wirtualnym biurem, ale także wsparciem prawnym dla biznesu i biurem rachunkowym. Nasze działania opieramy na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy zespołu ekspertów. Na rynku wyróżnia nas kompleksowość usług, ilość biur, jakość, ceny i stabilność, którą już na początku współpracy gwarantujemy naszym klientom.

Zaufało nam kilka tysięcy klientów!

Łączenie usług jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów – przedsiębiorców. Już od ponad 10 lat oferujemy profesjonalne wsparcie w zakresie zakładania firmy, połączone z najwyższa jakością obsługi. Jedną z naszych usług jest sprzedaż czystych, gotowych spółek. W ofercie czyste spółki Wrocław, Warszawa, Kraków, Gdańsk, Katowice, Łódź oraz gotowe spółki z historią, znajdujące się w innych miastach Polski ! W naszej ofercie ważne miejsce zajmują zagraniczne, gotowe spółki. MultiBiuro zapewnia czyste i gotowe spółki z pełną dokumentacją i kapitałem.

Zastanawiasz się jak wygląda procedura zakupu spółki?

Z fachową pomocą i wiedzą prawną czystą spółkę kupisz w 1 dzień, a formalności nie będą żadnym problemem. Teraz dostępna w naszej ofercie jest sprzedaż gotowych spółek z.o.o. Wrocław, a także w 6 innych, największych miastach w Polsce. Wszystko to łączymy z innowacyjnymi rozwiązaniami i atrakcyjnymi cenami.

Co posiadają nasze Gotowe Spółki ?

  • Wpis do Rejestru Przedsiębiorców (KRS)
  • Numer identyfikacji podatkowej NIP
  • Numer REGON
  • Zgłoszenie do VAT i VAT- UE
  • Kapitał zakładowy 5.000 zł
  • Rachunek bankowy
  • Umowę spółki – skonstruowaną przez naszych specjalistów w elastyczny sposób. Możesz więc przy zakupie dokonać różnorodnych zmian i rozpocząć dowolną działalność.
  • Komplet dokumentów księgowych ( deklaracje podatkowe oraz przejrzysta historia księgowa )

Gotowe spółki cennik

Spółki z aktem notarialnym:

do 3 miesięcy: 2999 zł
3 do 6 m-cy: 3199 zł
6 do 9 m-cy: 3499 zł
9 do 12 m-cy: 3799 zł
12 do 18 m-cy: 4599 zł
18 do 24 m-cy: 5599 zł
3 lata: 7000 zł
4 lata: 9000 zł
5 lat: 13000 zł
6 lat: 15000 zł

Spółki zarejestrowane w systemie s24:

do 3 miesięcy: 2499 zł
3 do 6 m-cy: 2699 zł
6 do 9 m-cy: 2999 zł
9 do 12 m-cy: 3499 zł
od 12 m-cy: Wycena indywidualna.

Dodatkowa opłata to 400 zł za wypełnienie dokumentów do sądu.