Wirtualne biuro Warszawa – Solidarności


Wirtualne biuro Warszawa – Solidarności

Kameralne miejsce z potencjałem w centrum Warszawy

Warszawski adres dla firmy w dzielnicy Śródmieście to szansa dla firm z potencjałem, a także tych, które gotowe są na zmiany. Działalność, która posiada prestiżowy adres w stolicy jest coraz bliżej osiągnięcia sukcesu. Chcesz zapewnić szansę firmie, która jest Twoim marzeniem? Dzięki możliwościom wirtualnego biura, zaistniejesz wśród małych firm i wielkich korporacji, nie ponosząc zbędnych kosztów. Nie musisz bać się wysokiego czynszu, biurokracji i dezorganizacji. Nasza profesjonalna kadra została powołana, specjalnie do pomocy przedsiębiorcom, takim jak Ty.

Co możemy za ciebie zrobić? To Idea według, której działa multibiuro. Jesteśmy otwarci na sugestie naszych klientów i to dzięki uzyskanym już opiniom, udało nam się stworzyć najlepsze rozwiązania. Zmieniamy się z Wami, na lepsze.

Wirtualne biuro warszawa śródmieście położone jest w sercu warszawy – dzielnicy śródmieście. Nasz oddział zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu głównych arterii miasta al. Solidarności i al. Jana pawła ii. Biuro wirtualnego adresu firmywarszawa mieści się w 8-piętrowym centrum biurowym bipromasz. Biurowiec dysponuje dużą powierzchnią biurową, w pełni dopasowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz posiada całodobową ochronę.

Biuro znajduje się na 2 piętrze biurowca bipromasz oraz składa się aż z czterech powierzchni biurowych – sekretariatu, sali konferencyjnej oraz dwóch gabientów.

Sala konferencyjna, mieszcząca 6 osób, to idealne miejsce na organizację spotkań, szkoleń, konferencji, czy też warsztatów. Sala wyposażona jest w profesjonalny sprzęt potrzebny do przeprowadzenia udanego spotkania biznesowego*.

Gabinety to pomieszczenia stworzone z myślą o osobach, które potrzebują miejsca na indywidualne spotkania lub osobistego kącika do pracy. Biurooferuje dwu i trzyosobowy gabinet. Jest to idealne rozwiązanie dla osób ceniących swoją niezależność.

Wszystkie powierzchnie konferencyjne są klimatyzowane oraz wyposażone w podstawowe akcesoria biurowe.

Wyposażenie (bez dodatkowych opłat) sali spotkań obejmuje:

  • projektor multimedialny,
  • ekran,
  • flipchart z wyposażeniem,
  • sieć bezprzewodową,
  • serwis kawowy oraz napoje.
wirtualne biuro solidarności kolarz zdjęć

Kontakt


Multibiura Warszwa Solidarności

al. Solidarności 117 lok. 20700-140 Warszawa PL

tel.: +48 22 295 15 81

fax: +48 22 300 15 62

tel. kom.: +48 602 393 293

e-mail: solidarnosci@mbiuro.pl

Godziny otwarcia: 8.00 – 16.00

asystentyka w wirtualnym biurze Warszawa Solidarności

Wskazówki dojazdu i parking


Nasze biuro ma bardzo dogodną lokalizację. Położenie zapewnia bardzo łatwy dojazd, praktycznie z każdej części miasta, samochodem oraz środkami komunikacji miejskiej (autobusem, tramwajem, metrem – stacja matro ratusz-arsenał, pociągiem – stacja warszawa śródmieście, warszawa centralna).

Przy obiekcie, w którym znajduje się biuro, znajdują się płatne miejsca parkingowe, co jest dużym ułatwieniem dla osób poruszających się samochodem. W bliskim sąsiedztwie biurowca bipromasz znajduje się kilka zarówno płatnych, jak i bezpłatnych parkingów.

Łatwo nas również znaleźć w samym centrum biurowym bipromasz. Wchodząc do biurowca głównymi drzwiami należy kierować się na drugie piętro widną lub schodami. Na drugiej kondygnacji należy kierować wzdłuż korytarza znajdującego się na prawo od schodów. W czwartym lokalu po prawej stronie znajduje się biuro wirtualne warszawa śródmieście – sekretariat, sala konferencyjna oraz dwa gabienty.


Pozostałe adresy w Warszawie


Adresy pobliskich urzędów


Wirtualne biuro warszawa solidarności również może się poszczycić dogodną lokalizacją w dzielnicy śródmieście. Dwa z najbardziej prestiżowych placów w warszawie znajdują się w sąsiedztwie naszego drugiego warszawskiego oddziału. Mowa oczywiście o pl. Grzybowskim oraz pl. Bankowym.

W bliskim sąsiedztwie biura znajduje się stare miasto. Spacer uliczkami starego miasta pozwali odpocząć od gwaru oraz zgiełku miasta. Starówka to nie tylko zabytkowe budowle. To również miejsce, w którym skupiają się przeróżne restauracje.

Decydując się na nasze wirtualne biuro możesz również odwiedzić popularne w stolicy miejsca, halę mirowską – centrum usługowo-handlowe oraz złote tarasy – centrum handlowo-rozrywkowe.

Położenie biura jest bardzo dogodne również ze względu na usytuowanie urzędów i instytucji, takich jak Urząd Pocztowy (al. Solidarności 119/125), Sąd Okręgowy (al. Solidarności 127) , Urząd Dzielnicy Wola (al. Solidarności 90), a także Urząd Miasta Stołecznego Warszawy (pl. Bankowy 3/5). W bliskim sąsiedztwie biurowca BIPROMASZ znajdują się liczne banki – Deutsche Bank, MultiBank, Bank BPH, Alior Bank.

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy 
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
ul. Czerniakowska 100
00-454 Warszawa
Telefon: (22) 440 06 91
http://www.warszawa.so.gov.pl/

ZUS I Odział w Warszawie
ul. Senatorska 6/8
00-917 Warszawa
Telefon: (22) 538 21 11
http://www.zus.pl/

Główny Urząd Statystyczny
Al. Niepodległości 208
00-925 Warszawa
Telefon: (22) 608 30 00
http://stat.gov.pl/

biuro warszawa

Galeria