Promocja 3W1


Biuro wirtualne za 1 zł rocznie? To możliwe!

Łączenie usług i kompleksowa obsługa firmy, to w Multibiuro najważniejszy priorytet. Dzięki naszemu kompleksowemu wsparciu i łączeniu multi-usług, zapewniamy naszym klientom stabilność w połączeniu z indywidualnym podejściem. Wysoka jakość stworzonych przez nas usług skutkuje możliwością skupienia się na tym co najważniejsze:

monety jednozłotowe

Rozwijanie własnego biznesu

Multibiura to przede wszystkim wirtualne biuro, księgowość, a także obsługa prawna. To co nas wyróżnia to doskonała relacja ceny do jakości, poparta wieloletnim doświadczeniem na rynku wirtualnych biur. Nasza profesjonalna kadra asystencka, księgowa oraz prawnicza, zapewnia rozwiązania, idealnie dostosowane do obecnych, rynkowych potrzeb, naszych klientów. Przy wyborze kompleksowej obsługi firmy przez MultiBiuro zapewniamy promocyjne ceny zakupu spółek i obsługi biznesu.

Z multiBiuro hasło im więcej tym lepiej, sprawdza się najlepiej! Klienci, którzy łączą nasze szerokie usługi zbierają już teraz, ogromne korzyści. Zapewniamy dostosowaną do indywidualnych potrzeb, obsługę spółek i działalności gospodarczej. W ramach wachlarza naszych ofert specjalnie dla Was oferujemy profesjonalne biuro rachunkowe i wsparcie prawne.

Adres do rejestracji firmy – Kancelaria – Biuro Rachunkowe to trzy filary dla każdej firmy, połączone w jednej usłudze. promocja 3 w 1, to pomysł naszych klientów!

Krok 1.

Wybierz spółkę gotową do natychmiastowego działania. Spółki mają nadany numer KRS, Regon, NIP oraz VAT i czystą historię księgową. Już w dniu zakupu możesz przeprowadzać pierwsze transakcje. Na Twoje życzenie przeprowadzimy wszelkie zmiany w spółce i przygotujemy dokumenty do Sądu i Urzędów.

CENA – 2499 ZŁ

Krok 2.

Skorzystaj z naszych usług księgowych – dzięki temu wszystko związane z firmą będziesz miał w 1 miejscu a my zapewnimy Ci profesjonalną obsługę i doradztwo we wszelkich sprawach związanych z finansami spółki. Dodatkowo wszyscy klienci multiBiura mają dostęp do darmowych porad prawnych.

CENA:

  • Do 75 dokumentów 849,00 zł
  • Do 50 dokumentów 649,00 zł
  • Do 25 dokumentów 499,00 zł
  • Do 15 dokumentów 399,00 zł
  • Do 5 dokumentów 299,00 zł

Krok 3.

Zapewnij spółce prestiżowy adres – Skorzystaj z jednego z naszych 9 adresów w całej Polsce (Warszawa, Wrocław, Poznań, Łódź, Katowice, Kraków, Gdańsk). Wraz z adresem do rejestracji otrzymasz obsługę naszej asystentki, która na bieżąco odbierze Twoje listy i poinformuje Cię o każdym zdarzeniu związanym ze spółką. Możesz poszerzyć usługi o skanowanie poczty czy odbieranie telefonu, jak również skorzystać z sal konferencyjnych w każdym z naszych oddziałów.

CENA: 1zł!

W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań – skontaktuj się z nami ! Nasze asystentki z chęcią odpowiedzą, na każde zadane przez Ciebie pytanie !.

* Usługi: rejestracja podmiotu gospodarczego, zakup gotowej spółki z o.o.