Wirtualne biuro Warszawa – Nowogrodzka


Wirtualne biuro Warszawa – Nowogrodzka

Klasyka sama w sobie! Wirtualne biuro w Warszawie

Naszą największą siłą jest zespół, który gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. Wspieramy naszych klientów w rozwoju biznesu, oferując  indywidualnie rozwiązania, dostosowane do potrzeb wynikających z charakteru działalności. W zamian za zaufanie do naszej marki, dokładamy wszelkich starań, aby usatysfakcjonować naszych kontrahentów. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam, na osiągnięcie najsprawniejszych działań, na rynku wirtualnych biur.

Adres dla firmy, w samym sercu Stolicy to ogromna szansa, dla rozwoju biznesu. Nasz warszawski oddział przy ul. Nowogrodzkiej, jest jednym z największych projektów Multibiur. Ulica Nowogrodzka to jedna z najbardziej rozpoznawalnych, warszawskich ulic. W pobliżu znajduje się wiele ważnych obiektów takich jak Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

Nasze biuro wirtualne Nowogrodzka znajduje się na piątym piętrze w historycznym, monumentalnym gmachu dawnego banku rolnego. Budynek ten słynie z przepięknych, oryginalnie zachowanych, nienaruszonych wnętrz w stylu art deco. Jest to budowla, która znacznie podwyższa prestiż ulicy nowogrodzkiej. Będąc w budynku, warto przystanąć na chwilę, rozejrzeć się i podziwiać piękno tego miejsca które ma niebywałą historię, a to wszystko w budynku w którym znajduje się twój wirtualny adres warszawa przy nowogrodzkiej 50.

Wirtualne biuro nowogrodzka składa się z dwóch pomieszczeń – recepcji oraz 8-osobowej sali konferencyjnej. Duża, przestronna sala konferencyjna idealna jest na spotkania biznesowe, czy też małe konferencje. Powierzchnia konferencyjna posiada wszelkie udogodnienia*, dzięki którym każde twoje spotkanie okaże się sukcesem!

W pobliżu naszego biura

Warszawski adres zapewnia naszym klientom bliskie sąsiedztwo z siedzibami największych firm polskich oraz zagranicznych. Ulica Nowogrodzka jest bardzo dobrze skomunikowana ze wszystkimi częściami Stolicy. Zabytkowy budynek, w którym znajduje się jeden z oddziałów Multibiur, położony jest w samym centrum miasta, blisko dworca oraz stacji metra.

Nasze biuro znajduje się w bliskim sąsiedztwie pałacu kultury i nauki, dworca centralnego oraz najbardziej prestiżowego hotelu w mieście – hotel mariott. Natomiast w samym gmachu znajduje się wiele biur rachunkowych a także bardzo reprezentacyjna sala konferencyjna na i piętrze.

Naprzeciwko gmachu dawnego banku rolnego znajduje się teatr muzyczny roma.  Biuro wirtualne sąsiaduje również z wieloma restauracjami, pubami, kawiarniami oraz miejscami na spotkania mniej lub bardziej kameralne, a także centrum handlowo-rozrywkowym „złote tarasy”.

W 2014 roku nasz oddział – wirtualny adres warszawa, został wyremontowany. A wszystko to, aby podnieść komfort twojej pracy!

sala konferencyjna w wirtualnym biurze Warszawa Nowogrodzka

Kontakt


Multibiura Warszwa Nowogrodzka

ul. Nowogrodzka 50/54 lok. 51500-695 Warszawa PL

tel.: +48 22 300 12 45

fax: +48 22 300 12 85

tel. kom.: +48 664 128 129

e-mail: nowogrodzka@mbiuro.pl

Godziny otwarcia: 8.00-16.00

asystentka w wirtualnym biurze w Warszawie na Nowogrodzkiej

Wskazówki dojazdu i parking


Lokalizacja wirtualnego biura nowogrodzka z całą pewnością jest ogromnym plusem. Usytuowanie naszego oddziału w centrum miasta zapewnia doskonałe i bezproblemowe połączenie z głównymi arteriami komunikacyjnymi miasta.

Gmach biurowca, w którym znajduje się nasze biuro posiada własny strzeżony parking tuż poza strefą ograniczonego parkowania w centrum miasta.

Łatwo nas również znaleźć w samym biurowcu. Wchodząc do gmachu głównymi masywnymi, dębowymi drzwiami z mosiężnymi elementami. Należy kierować się na piąte piętrowidną. Na piątej kondygnacji należy kierować się wzdłuż lewego korytarza. Na samym końcu tego korytarza, po lewo znajduje się niewielki hol, który prowadzi do naszego biura.


Pozostałe adresy w Warszawie


Adresy pobliskich urzędów


Plusem lokalizacji naszego biura są usytuowane w pobliżu najważniejsze urzędy, np. Urząd Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy, Poczta Polska (ul. Nowogrodzka 45).

II Urząd Skarbowy Warszawa – Śródmieście
ul. Lindleya 14
02-013 Warszawa
Telefon: (22) 584 61 00
http://www.is.waw.pl/

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
ul. Czerniakowska 100
00-454 Warszawa
Telefon: (22) 440 06 91
http://www.warszawa.so.gov.pl/

ZUS I Odział w Warszawie
ul. Senatorska 6/8
00-917 Warszawa
Telefon: (22) 538 21 11
http://www.zus.pl/

Urząd Statystyczny w Warszawie
ul. 1 Sierpnia 21
02-134 Warszawa
Telefon: (22) 464 20 00
http://warszawa.stat.gov.pl/

sekretariat w wirtualnym biurze w Warszawie przy Nowogrodzkiej

Galeria