Wirtualne Biuro Szczecin


Wirtualne biuro Szczecin

Multibiuro Szczecin

Szczecin jest jednym z najstarszych i największych historycznych miast Polski. To idealna lokalizacja do budowania relacji biznesowych z partnerami zza zachodniej granicy. Organizowane są tu z powodzeniem konferencje o znaczeniu regionalnym i krajowym, a także konferencje międzynarodowe, zwłaszcza w obszarze współpracy w basenie Morza Bałtyckiego oraz bilateralne – Polski z partnerami z Niemiec i krajów skandynawskich.

Miasto prężnie się rozwija, w ostatnich latach pojawiło się tu kilka nowych wieżowców wysokiej klasy. Co chwila można usłyszeć o kolejnych inwestycjach i sukcesach zarówno lokalnych jak i międzynarodowych firm. Dlatego prestiżowy adres dla Twojej Firmy pomoże w zdobyciu kontrahentów. Skorzystaj z kompleksowej obsługi grupy mBiuro i realizuj biznesowe plany jak tylko chcesz.

Stolica województwa zachodniopomorskiego cieszy się zainteresowaniem, ponieważ ma do zaoferowania także szeroki wybór obiektów na kongresy, targi, szkolenia, czy profesjonalne konferencje.

Skorzystaj z oferty – niech nasze biuro stanie się siedzibą Twojej firmy!

Kontakt


Multibiuro Szczecin

ul. 1 maja 39, 00-526 Szczecin PL

tel.: +48 91 819 93 99

tel. kom.: +48 533 371 085

e-mail: szczecin@mbiuro.pl

Godziny otwarcia: 8.00-16.00

systentyka w wirtualnym biurze łódź

W pobliżu


Niedaleko biura znajdziesz stację benzynową Orlen, liczne sklepy, Pocztę, restauracje oraz kawiarnie. Nieopodal mieści się stacja PKP „Szczecin Główny”. Nasz lokal dzieli zaledwie 5-10 minut od centrum miasta, a w tym: ZUS, liczne banki, hotele, czy centra handlowo-usługowe.

Gdy podczas wizyty biznesowej wygospodarujesz nieco wolnego czasu, równie szybko Ty i Twoi Klienci dostaniecie się do Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza, czy Teatru oraz zwiedzicie m.in.: Wały Chrobrego, Rynek Sienny, Zamek Książąt Pomorskich i liczne muzea.

Lokalizacja


mBiuro Szczecin to jeden z najnowszych oddziałów sieci Multibiura, znajduje się w nowoczesnym budynku Baltic Business Park, bezpośrednio przy Stoczni Szczecińskiej. Na terenie obiektu mieszczą się również miejsca parkingowe do dyspozycji klientów, a przed samym budynkiem umieszczony został przystanek komunikacji miejskiej „1 maja Business Park”. W pobliżu biura znajduje się pętla komunikacyjna “Stocznia Szczecińska” dzięki której dostaniesz się bez problemu do niemal każdej dzielnicy miasta.

Pięciopoziomowy biurowiec BBP jest definicją ekskluzywności. Wykończony w najwyższym standardzie budynek posiada kategorię A+. Elewacje to połączenie szkła, aluminium i kamienia naturalnego, a wnętrze wypełnione jest obrazami sztuki nowoczesnej. BBP oferuje nowoczesny system klimatyzacji, windy, podwieszane sufity, podnoszone podłogi oraz całodobową ochronę obiektu. Kompleks budynków dysponuje recepcją i posiada udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami. Oprócz dużej ilości firm, na terenie budynku znajduje się Bistro, do którego można się udać na śniadanie, lunch i obiad.


Adresy pobliskich urzędów


Adresy urzędów

Pierwszy Urząd Skarbowy w Szczecinie
Michała Drzymały 5
70-217 Szczecin
Telefon: (91) 813 05 00

Urząd Miasta Szczecin
plac Armii Krajowej 1
70-456 Szczecin
Telefon: (91) 424 50 00
https://eurzad.szczecin.pl/

Zakład Ubezpieczeń Społecznych
ul. Jana Matejki 22
70-530 Szczecin
Telefon: (22) 560 16 00
https://www.zus.pl/

Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum
ul. Kaszubska 42
71-899 Szczecin
Telefon: (91) 485 55 15
https://szczecin-centrum.sr.gov.pl/

Filia Urzędu Pocztowego
ul. Świętego Marcina 2
71-545 Szczecin
Telefon: (91) 423 17 31

Galeria