Wirtualne Biuro Wrocław Poniatowskiego


Wirtualne biuro Wrocław Poniatowskiego

Multibiuro Wrocław

Wrocław stolica Dolnego Śląska, jest jednym z najstarszych i najpiękniejszych miast w Polsce. Wyróżnia się wiodącym ośrodkiem ekonomiczny, technologicznym i kulturalnym oraz jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się metropolii w kraju. Miasto przede wszystkim znane jest z przyjaznego podejścia do biznesu, gdyż to właśnie tutaj powstało wiele renomowanych polskich firm, a zagraniczni inwestorzy uznali Wrocław za jedną z najlepszych lokalizacji w Europie. Miasto znajduje się w strategicznym trójkącie pomiędzy Warszawą, Berlinem i Pragą, gdzie do każdej z tych stolicy można dotrzeć w niecałe 4 godziny. Tak więc, jest to miejsce idealne do kontynuowania wszelkich działań biznesowych jak i do stawia w nich pierwszych kroków.

Miasto zapewnia wiele wydarzeń, w których warto uczestniczyć, są to festiwale muzyczne, spotkania teatrów, czy też przedstawienia operowe. Natomiast Wrocław stanowiąc najbardziej zielone miasto w Polsce, zachęca swoich turystów do wielogodzinnych spacerów w ogrodzie Japońskim, Botanicznym, lub po starym mieście, gdzie można odkryć jak dawna i współczesna architektura została wkomponowana w tak liczną i wszędzie obecną zieleń.

Skorzystaj z oferty – niech nasze biuro stanie się siedzibą Twojej firmy!

Kontakt


Multibiuro Wrocław

ul. Poniatowskiego 2/6, 50-240 Wrocław PL

tel.: +48 22 100 98 00

tel. kom.: +48 530 212 020

e-mail: poniatowskiego@mbiuro.pl

Godziny otwarcia: 8.00-16.00

asystentyka w wirtualnym biurze

W pobliżu


Nowe wirtualne biuro we Wrocławiu znajduje się w doskonałej lokalizacji w centrum, przy ulicy Księcia Józefa Poniatowskiego. Oddział znajduje się na prestiżowym osiedlu Lokum Vena, gdzie ma miejsce eleganckie połączenie historycznej zabudowy wraz z nowoczesną architekturą. W pobliżu naszego lokalu znajdują się banki, kancelarie notarialne, oraz liczne restaurację i sklepy. A po wizycie w naszym biurze warto wybrać się chociaż na krótki spacer w stronę Ostrowa Tumskiego do którego dojdziemy w zalewie 5 minut.

Lokalizacja


Oddział mBiuro jest położony we Wrocławskim Śródmieściu, i rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. To właśnie tu znajduje się najstarsza część miasta, gdzie możemy zaobserwować liczne zabytki i atrakcje turystyczne. Po śródmieściu można bez problemu poruszać się pieszo, jednakże ze względu na centralną część miasta przejeżdżają tędy wiele autobusów oraz tramwajów. Osoby odwiedzające biuro bez samochodu nie muszą się martwić, mogą skorzystać z komunikacji miejskiej w szczególności z autobusu C, który łączy bardzo odległe punktu, czy też linii numer 115 lub tramwaju numer 17 i 6. Najbliższy punkt komunikacyjny – Na Szańcach znajduje się tylko 100 metrów od naszego biura!


Adresy pobliskich urzędów


Adresy urzędów

Urząd Skarbowy Wrocław-Śródmieście
ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 27-29
50-044 Wrocław
Telefon: (71) 343 53 76
https://www.dolnoslaskie.kas.gov.pl/urzad-skarbowy-wroclaw-srodmiescie

Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu
VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
ul. Poznańska 16
53-530 Wrocław
Telefon: (71) 334 82 20
http://www.wroclaw-fabryczna.sr.gob.pl/

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział we Wrocławiu
ul. Preficza 11
50-930 Wrocław
Telefon: (71) 360 60 00
https://www.zus.pl/

Galeria