Wirtualne biuro Warszawa – Domaniewska


Wirtualne biuro Warszawa – Domaniewska

Wirtualny adres w centrum Warszawy,
czyli Twój pomysł na biuro w najważniejszym punkcie stolicy…

Co myślisz o miejscu, w którym marzenia o prestiżowym biznesie spotykają się z rzeczywistością? Multibiura – Warszawa Domaniewska, zapewnia adres dla firmy, profesjonalną obsługę oraz zaplecze konferencyjne. Dzięki kompleksowej obsłudze, w nowoczesnym biurze, możesz negocjować ze swoimi kontrahentami. W obsłudze spotkania pomoże Ci, wsparcie naszej wykwalifikowanej asystentki. Nie musisz bać się wysokiego czynszu, a dzięki promocjom oferowanym przez Multibiura możesz zyskać podwójnie. Wszystkie korzyści zapewni Ci wybór warszawskiego adresu dla Twojej firmy !

Czy już wiesz, czym jest wirtualne biuro i dlaczego warto dokonać wyboru, właśnie tej opcji prowadzenia biznesu? Adres do rejestracji firmy w prestiżowej lokalizacji, zwłaszcza w Warszawie, daje możliwość rozwoju swojej działalności w zaskakującym tempie. Marzenia o firmie, która będzie się rozwijać i będzie zauważalna przez kontrahentów, stają się możliwe, od zaraz. Z nami, nie musisz długo czekać na efekty, Twojej pracy !

Miejsce, gdzie nowoczesność łączy się z elegancją…

Dzięki obsłudze asystenckiej, oferowanej przez multibiura, nie musisz martwić się bieżącą korespondencją i sprawami dotyczącymi sekretariatu. Jeden z naszych warszawskich adresów mieści się przy ulicy Domaniewskiej. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych i biznesowych warszawskich ulic, położona w warszawskiej dzielnicy Mokotów, na terenie dawnego Służewca przemysłowego. To właśnie na Domaniewskiej swoje siedziby mają największe firmy w Polsce, a także oddziały zagraniczne międzynarodowych przedsiębiorstw.

Domaniewska uznana jest za „zagłębie” biznesowe skupiające w jednym miejscu przedsiębiorstwa, korporacje, oddziały firm zagranicznych i najważniejsze banki. Wszystkie te czynniki wpłynęły na powstanie naszego oddziału Multibiura. Jest to idealne miejsce, aby pewnym krokiem wejść na rynek z nową firmą lub zmienić adres już istniejącej marki.

Naszym klientom, chcemy zapewnić możliwość rozwoju na rynku światowych przedsiębiorstw oraz adres, który będzie liczył się nie tylko na warszawskim rynku, ale w całej Polsce i poza jej granicami. Jeżeli liczy się dla Ciebie prestiż, możliwość rozwoju i nowoczesne rozwiązania, ta opcja jest stworzona właśnie dla Ciebie.

Biuro wirtualne warszawa – domaniewska położone jest w samym sercu biznesowego zakątka warszawy – dzielnicy mokotów. Nowoczesne biuro w stylu gabinetowym o podwyższonym standardzie znajduje się na drugim piętrze oryginalnego oraz awangardowego budynku zepter business center. Zarówno budynek zepter business center, jak i nasze wirtualne biuro zaczaruje najbardziej wymagającego szefa!

Biuro składa się z dwóch powierzchni biurowych – sekretariatu oraz sali konferencyjnej.

Sala konferencyjna, mieszcząca 10 osób, to idealne miejsce na organizację spotkań, szkoleń, warsztatów oraz konferencji. Do twojej dyspozycji oddajemy również profesjonalny sprzęt potrzebny do przeprowadzenia takiego spotkania. Aby zapewnić ci maksimum komfortu oraz prywatności, zadbaliśmy o oddzielne wejście do sali oraz do sekretariatu. Powierzchnia konferencyjna jest klimatyzowana, wyposażona w serwis kawowy oraz herbaciany, a także posiada dostęp do światła dziennego. Sala konferencyjna posiada wszelkie udogodnienia, przez co zwiększa się komfort twojej pracy!

wirtualne biuro warszawa domaniewska - kolarz zdjęć

Kontakt


Multibiura Warszwa Domaniewska

ul. Domaniewska 37 lok. 24302-672 Warszawa PL

tel.: +48 22 300 11 20

fax: +48 22 295 13 10

tel. kom.: +48 664 128 028

e-mail: domaniewska@mbiuro.pl

Godziny otwarcia: 8.00 – 16.00

asystentyka w wirtualnym biurze Warszawa Domaniewska

LOKALIZACJA


Ze względu na dogodną lokalizację, do biura z łatwością można trafić zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej. Ok. 300 – 500 m od budynku zepter business center znajdują się przystanki autobusowe oraz tramwajowe, z których można bez problemu dotrzeć do naszych pozostałych wirtualnych biur w warszawie. Z naszego biura z łatwością można również dotrzeć do centrum, a także na lotnisko warszawa okęcie.

Bezpośrednio przy budynku zepter business center jest 164 miejsc prarkingowych (w tym jedno na własność naszego biura), poza budynkiem 200 miejsc. Można również skorzystać z miejsc parkingowych znajdujących się w galerii mokotów.

Łatwo nas również znaleźć w samym budynku zepter business center. Wchodząc do biurowca głównymi drzwiami należy kierować się na drugie piętro widną lub schodami. Na drugiej kondygnacji należy kierować się na prawo. Należy minąć pierwsze drzwi do łącznika oraz łazienkę. Za nią znajdują się drugie drzwi do łącznika, w których znajduje się wirtualne biuro Domaniewska – sekretariat oraz sala konferencyjna.


Pozostałe adresy w Warszawie


Adresy pobliskich urzędów


Nasze biuro może poszczycić się również bardzo dogodną lokalizacją, dzięki której wszystkie ważne instytucje będziesz miał w zasięgu ręki! Usytuowanie biura jest korzystne ze względu na znajdujące się nieopodal różne rodzaje banków, bankomatów, placówki LUX MED (ul. Postępu 21C oraz ul. Wołoska 7), Urząd Pocztowy (ul. Domaniewska 41), a także bliskie sąsiedztwo Galerii Mokotów (ul Wołoska 12) oraz siedzib wielu polskich i zagranicznych firm.

Urząd Skarbowy Warszawa – Mokotów
ul. Postępu 16A
02-676 Warszawa
Telefon: (22) 502 00 00
http://www.is.waw.pl/

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

ul. Czerniakowska 100
00-454 Warszawa
Telefon: (22) 440 06 91
http://www.warszawa.so.gov.pl/

ZUS III Oddział w Warszawie
ul. Czerniakowska 16
00-701 Warszawa
Telefon: (22) 623 30 00
http://www.zus.pl/bip/

Urząd Statystyczny w Warszawie
ul. 1 Sierpnia 21
02-134 Warszawa
Telefon: (22) 464 20 00
http://www.stat.gov.pl/

biurowiec wirtualnego biura warszawa domaniewska

Galeria