Wirtualne biuro Warszawa – Młynarska


Wirtualne biuro Warszawa – Młynarska

Adres do rejestracji Twojej formy na biznesowej Woli w Warszawie

Multibiuro Warszawa Wola

Czwarty warszawski oddział Multibiur mieści się w prestiżowej dzielnicy, blisko centrum – Warszawa Wola. Nasze biuro znajduje się w nowym biurowcu, przy ulicy Młynarskiej 42. Dzielnica Warszawa Wola wchodziła niegdyś w skład centrum Stolicy, a dziś jest idealnym miejscem do posiadania siedziby swojej firmy. Miasto ma szereg planów związanych z zagospodarowaniem przestrzennym tej części miasta. Już za kilka lat będzie to perełka biznesu. Nasze biuro od centrum Warszawy dzielą jedne z głównych ulic Warszawy – Aleje Jerozolimskie oraz Aleja Jana Pawła II. Nazwa dzielnicy pochodzi od dawnej wsi „Wielka Wola Warszawska”. Od XIX wieku ta dzielnica Warszawy jest ożywiona przemysłowo i gospodarczo. To właśnie tutaj powstało pierwsze kolejowe połączenie relacji Warszawa – Wiedeń.

LOKALIZACJA

Oddział Multibiur Warszawa Wola mieści się w samym sercu malowniczej dzielnicy, która z dnia na dzień nabiera coraz więcej charakteru europejskiego. To idealne miejsce na nowe inwestycje, na które w centrum nie ma już miejsca. Dobrze skomunikowane miejsce, w niedalekiej odległości od centrum daje możliwość swobodnego spotkania z kontrahentami. Warszawska Wola słynie z lokowania siedzib międzynarodowych banków oraz przedsiębiorstw zagranicznych. Na tej dzielnicy znajdziemy także elementy polskiej kultury. Lokalizacja naszego biura gwarantuje prosty dojazd zarówno do centrum Warszawy jak i do lotniska. Niedaleko znajdziemy kolej SKM oraz KM. Nasza siedziba jest oddalona jedynie 5 min od stacji Warszawa Koło.

NASZE USŁUGI

Multibiura Warszawa Wola tak jak inne nasze oddziały, świadczy usługi z zakresu adresu do rejestracji i korespondencji. Ponadto dysponujemy własnym, profesjonalnym biurem rachunkowym, które już od ponad 10 lat działa na rynku. Zapewniamy także porady prawne, pomoc w rejestracji spółek i działalności gospodarczych oraz reprezentację przez Urzędami. Wszystkie działania opieramy na wieloletnim doświadczeniu i profesjonalizmie naszego zespołu. Na rynku innych przedsiębiorstw wyróżnia nas kompleksowość usług i długoletnie doświadczenie we wszystkich trzech filarach.

W każdym z naszych 12 oddziałów Polsce pracuje wykształcona kadra, która oferuje wsparcie każdemu klientowi. Nasze biura łączą w sobie wiele usług. Motto każdego z naszych oddziałów to: „ Co jeszcze możemy za Ciebie zrobić ?”. Nasz innowacyjny panel administracyjny zapewni dostęp do poczty , możesz więc śledzić swoją korespondencję z każdego miejsca. Naszym priorytetem jest oszczędność czasu oraz pieniędzy osób, które z nami współpracują. Nasze biura są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:-00. W oddziale Warszawa Wola posiadamy w pełni wyposażoną salę konferencyjną, którą nasi klienci mogą wykorzystywać na spotkania z pracownikami, a także kontrahentami. Dysponujemy sprzętem multimedialnym i biurowym. Oferujemy serwis kawowy i herbaciany.

wirtualne biuro młynarska

Kontakt


Multibiura Warszwa Młynarska

ul. Młynarska 42 lok. 11501-171 Warszawa PL

tel.: +48 22 295 11 01

fax: +48 22 295 11 02

tel. kom.: +48 575 370 560

e-mail: mlynarska@mbiuro.pl

Godziny otwarcia: 8.00 – 16.00

asystentyka w wirtualnym biurze Warszawa Młynarska

LOKALIZACJAPozostałe adresy w Warszawie


Adresy pobliskich urzędów


Urząd Skarbowy Warszawa – Wola
Powstańców Śląskich 2D
01-381 Warszawa, Polska
Telefon: +48 22 533 66 00
http://www.mazowieckie.kas.gov.pl/urzad-skarbowy-warszawa-wola

XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
ul. Czerniakowska 100
00 – 454 Warszawa

ZUS Inspektorat Warszawa-Wola
(podlega pod: ZUS I Oddział w Warszawie)
ul. Wrocławska 20
01-493 Warszawa-Wola
Telefon: +48 22 560 16 00

biuro warszawa

Galeria