Czym jest wirtualne biuro?

Wirtualne biuro to przede wszystkim usługa polegająca na pełnej obsłudze biurowej, bez konieczności fizycznej obecności firmy, w danym miejscu.  Podstawową usługą oferowaną przez wirtualne biura jest adres do rejestracji spółki lub działalności gospodarczej, a także obsługa korespondencji przychodzącej.  Umowa zawarta z wirtualnym biurem jest potwierdzeniem posiadania adresu siedziby firmy. Jest ona konieczna do przedstawienia w celach rejestrowych w urzędach oraz sądzie.

Dlaczego warto wybrać wirtualne biuro z oferty Multibiura?

Multibiuro poszerza swój wachlarz usług o kompleksową obsługę biznesu.  Naszym priorytetem jest wspieranie naszych klientów.  Dzięki dodatkowym usługom takim jak obsługa sekretariatu lub pomoc w rejestracji działalności,  zapewniamy naszym klientom poprawne dopełnienie wszelkich formalności. Pragniemy przekazywać nasze doświadczenie i wiedzę, aby ułatwić Wam spełnienie swoich marzeń o własnym biznesie ! W ofercie Multibiura jest biuro rachunkowe, a także opieka prawna. Wszystkie usługi w jednym miejscu? Już teraz, jest to możliwe !

Wirtualne biura coraz częściej oferują już nie tylko podstawowy zakres usług. My rozwijamy się wraz z rynkiem. Zwracamy uwagę na wszelkie zapotrzebowania i staramy się sprostać wymogom, których oczekują od nas klienci.

Wirtualne biura coraz częściej oferują także, powierzchnię biurową do wynajęcia. Podczas braku „fizycznej” siedziby, sala konferencyjna może zostać wykorzystana w celu spotkań z klientami lub pracownikami, pod wskazanym adresem wykonywanej działalności.  Multibiura dysponują piętnastoma, wyposażonymi salami konferencyjnymi w największych miastach w Polsce.

Sprawdź nasze adresy