Wirtualne biuro Poznań – Sielska

Oddział wirtualnego biura w Poznaniu

Poznań znany jest z nowoczesnego podejścia do przedsiębiorczości, odwagi i otwartości na różne innowacje. To tutaj powstało pierwsze wirtualne biuro w Polsce. Dowodem na wielkość wielkopolskiego miasta są znane na całym świecie Międzynarodowe Targi Poznańskie – miejsce spotkań i eventów każdej znaczącej branży. To miasto i wirtualne biuro czeka na Ciebie. (i Twoją firmę)

Wirtualny adres Poznań to prestiżowy adres oraz siedziba dla Twojej firmy. Oddział Multibiura położony jest w zielonym zakątku Poznania w dzielnicy Grunwald (południo-zachodnia część miasta, skrzyżowanie ulic Kazimierza Jarochowskiego z Sielską). Znajdujemy się przy jednej z głównych ulic – Głogowskiej, która zapewnia dogodny i łatwy dojazd z każdej części miasta.

Nasze wirtualne biuro w Poznaniu to połączenie tradycjonalizmu i nowoczesnej architektury, które tworzą przyjazny i urokliwy budynek o charakterze willi miejskiej.

Wirtualne biuro Poznań to także odpowiednie miejsce do przeprowadzenia spotkań biznesowych, szkoleń, rozmów kwalifikacyjnych bądź realizację innego celu założonego przez organizatora.  Dysponujemy dwoma komfortowymi i profesjonalnie urządzonymi pomieszczeniami: recepcją oraz przestronną i słoneczną salą konferencyjną. Sala konferencyjna wyposażona jest w duży stół oraz wygodne krzesła, tak aby każdy uczestnik spotkania komfortowo spędził w niej czas. Podczas spotkań w naszym biurze zapewniona jest fachowa pomoc asystencka oraz możliwość korzystania z narzędzi biurowych.

Znajdujemy się w sąsiedztwie Dworca PKP  oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich – miejsce prestiżowych międzynarodowych spotkań przedsiębiorców. Międzynarodowe Targi Poznańskie są laureatem licznych nagród, pochwalić się mogą takimi nagrodami jak m. in. wyróżnienie Ambasadora Polskiej Gospodarki, Nagroda Gospodarcza Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Złoty Medal im. Jana Kilińskiego i inne.

salka konferencyjna w wirtualnym biurze z Poznania

Kontakt


Multibiura Poznań Sielska

ul. Sielska 17a, 60-129 Poznań PL

tel.: +48 61 66 51 888

fax: +48 61 61 00 339

tel. kom.: +48 602 394 800

e-mail: poznan@mbiuro.pl

Godziny otwarcia: 9.00-17.00

kontakt

Wskazówki dojazdu i parking


Z łatwością dojedziecie do naszego wirtualnego biura w Poznaniu, które mieści się przy skrzyżowaniu ulic Jarochowskiego oraz Sielskiej przy jednej z głównych ulic Poznania – Głogowskiej. Ulica Głogowska połączona jest z autostradą A2 Wrocław/Warszawa. Auta przy wirtualnym biurze Poznań można pozostawić na miejscach parkingowych, które mieszczą się wzdłuż całej ulicy Sielskiej. Jeśli natomiast preferujesz komunikację miejską, to mamy dla Ciebie dobrą nowinę – nasze wirtualne biuro znajduje 3min od przystanku autobusowego oraz tramwajowego, a dworzec PKP położony jest 8min od biura.


Adresy pobliskich urzędów


Biuro wirtualne w Poznaniu usytuowane jest w miejscu, z którego dojazd do poznańskich instytucji nie stanowi żadnej przeszkody i zajmuje tylko kilka minut.

Urząd Miasta Poznania
ul. Plac Kolegiacki 17
tel.: 61 878 52 00
61-841 Poznań

Urząd Skarbowy Poznań-Grunwald
ul. Smoluchowskiego 1
60-179 Poznań
tel.: 61 664 40 00

Sąd Rejonowy – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,
VIII Wydział Gospodarczy KRS
ul. Grochowe Łąki 6
61-752 Poznań
tel: 61 647 3740

Urząd Pocztowy
ul. Głogowska 132
60-240 Poznań
tel.: 61-861-24-48

komoda w wirtualnym biurze w Poznaniu

Galeria