Wirtualne biuro Warszwa


Wirtualne biuro w stolicy Polski

Prestiżowy adres w mieście biznesu jest na wyciągnięcie Twojej ręki.  Wirtualny adres w Warszawie to biuro w centrum miasta. Siedziba Twojej firmy może znajdować się w samej stolicy. Ty rozwijasz swoją firmę, a my zajmujemy się przychodzącą korespondencją, telefonami, Twoim kalendarzem i Klientami. Z każdego miejsca na Ziemi masz wgląd do odebranych dokumentów, nagranych rozmów, które wysyłane są na Twojego e-maila. Prosta i wygodna usługa, która ułatwi funkcjonowanie Twojego biznesu. Biuro wirtualne uprawnia Cię również do podania adresu podczas rejestracji spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym, Urzędzie Skarbowym oraz Urzędzie Statystycznym. Wynajmując adres dla swojej firmy możesz posługiwać się nim na wszystkich materiałach promocyjnych, wizytówkach  oraz stronach internetowych. Łączymy dla Ciebie tradycyjne biuro z biurem internetowym na najwyższym poziomie. Możesz również korzystać z profesjonalnej kadry specjalistów: księgowych, radców prawnych, opiekunów Klienta, asystentek. Posiadanie adresu w stolicy biznesu znacznie skróci Twoją drogę na sam szczyt. Dostarczamy innowacyjnych rozwiązań ale również koncentrujemy się na profesjonalnej obsłudze. Zapewniamy bogaty wachlarz usług w jednym miejscu.

Warszawa to tętniące życiem miasto. To w stolicy znajdziesz najwięcej inwestorów, kontrahentów, ludzi podzielających Twoją pasję i kreatywność. Możesz się stać częścią biznesowej Warszawy – wybierz adres wirtualny w Warszawie. Z nami oszczędzasz na starcie. Atrakcyjna oferta, pełna korzyści za przystępną cenę = szansa na Twój sukces. Dopasuj swoje wirtualne biuro w Warszawie do Twoich potrzeb. Spotykaj się z klientami w salach konferencyjnych, które Tobie udostępnimy. Miejsce spotkań w tak prestiżowym i wygodnym miejscu podniesie rangę Twojej firmy.

widok na wirtualne biuro w Warszawie

Wirtualne biuro Warszawa – wybierz swój adres!

biurowiec wirtualnego biura w Warszawie Centrum

Oferujemy adres dla firmy Warszawa – aż w 3 oddziałach.  Nasze warszawskie oddziały położone są w trzech różnych lokalizacjach, jednak wszystkie znajdują się nadal w centrum. Możesz dokonać wyboru lokalizacji i stylu naszego oddziału. W każdym z nich znajdziesz wykwalifikowaną asystentkę i profesjonalną obsługę. Każdy z naszych oddziałów znajduje się w bliskim położeniu Urzędów oraz Sądów, tak abyś mógł uporać się z całą biurokracją bez marnowania czasu w korkach. Budynki zostały przystosowane do osób niepełnosprawnych.

Warszawa – Nowogrodzka

Jeśli jesteś fanem budowli historycznych z nutką stylu art deco w nowoczesnym wydaniu, to właśnie oddział na Nowogrodzkiej jest idealny dla Ciebie. Gmach znajduje się w sąsiedztwie Pałacu Kultury i Nauki oraz Dworca Centralnego oraz tuż obok najbardziej prestiżowego hotelu w mieście – Hotel Mariott. Dogodny dostęp i doskonałe połączenie z głównymi arteriami komunikacyjnymi miasta zapewni Twoim Klientom, również Tobie, bezproblemowe dotarcie na spotkanie.

Warszawa – śródmieście, Solidarności

Nasz drugi lokal, w którym możesz posiadać swoje wirtualne biuro, zlokalizowany jest w dzielnicy Śródmieście. Biuro przy alejach Solidarności to połączenie elegancji z nowoczesnością. To wirtualne biuro, w którym z przyjemnością wypijesz kawę podczas spotkania z kontrahentami w jednej z dwóch salek gabinetowych lub salki konferencyjnej. Położenie przy jednym z głównych skrzyżowań warszawskich zapewni Tobie bardzo łatwy dojazd samochodem oraz środkami komunikacji miejskiej.

Warszawa – Domaniewska

Trzeci oddział warszawski to wisienka na torcie wśród biur. Nowoczesny biurowiec znajduje się w biznesowym centrum Mokotowa. Biuro zachwyca swoim wyglądem nie tylko z zewnątrz, ale także zapiera dech w piersi po przekroczeniu progu. Zapewniamy możliwość organizacji spotkań, szkoleń, warsztatów oraz konferencji w biznesowym centrum. Pomieszczenia, w tym sala na 10 osób, utrzymane są w nowoczesnym stylu gabinetowym o podwyższonym standardzie.