17 październik

Wirtualne biuro w Gdyni – dlaczego warto ?

Gdynia to miasto idealne dla przedsiębiorców. Prężnie się rozwijające, jedno z ważniejszych miast na północy kraju. Nic więc dziwnego, że tak wielu przedsiębiorców decyduje się, aby to w Gdyni rozpocząć prowadzenie firmy. Wirtualne biuro w Gdyni to jeden ze sposobów rozpoczęcia w tym mieście swojego biznesu.

Gdynia od lat zdobywa nagrody w wielu prestiżowych konkursach, jest m. in. siedmiokrotnym zwycięzcą Rankingu miast najatrakcyjniejszych dla biznesu w Polsce (miesięcznik Forbes, w latach 2007 – 2009 oraz 2011 – 2014) a także pięciokrotnym laureatem Rankingu samorządowców Rzeczypospolitej w kategorii miast (Rzeczpospolita, w latach 2007, 2008, 2010 – 2012). Triumfy w tylu cenionych konkursach tylko utwierdzają w tym, że Gdynia to idealne miejsce do rozwijania swojej działalności. Nic więc dziwnego, że właśnie tutaj chcieliśmy otworzyć nasze 11 biuro.

Dlaczego jednak warto zdecydować się na taki rodzaj outsorcingu? Każdy doświadczony przedsiębiorca jest świadomy, jak wysokie koszty trzeba ponosić mając swoją firmę. Firma musi posiadać siedzibę, a jeżeli nie jest nam niezbędne posiadanie własnego biura, musimy podać adres zamieszkania. Mało pozytywna perspektywa, prawda? Wynajem z kolei to bardzo wysokie koszty, zwłaszcza, jeżeli zależy nam na atrakcyjnej lokalizacji. Centrum miasta to prestiż, łatwy dojazd i sąsiedztwo urzędów czy restauracji, ale również wysoki czynsz. Jak nikt inny rozumiemy przedsiębiorców. Z naszymi usługami wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom.

Każde z naszych biur znajduje się w wyjątkowym miejscu, a dotarcie do nich jest bezproblemowe. Za niewielką cenę otrzymujesz adres do rejestracji spółki/działalności, obsługę korespondencji (odbiór, umieszczanie w Panelu Klienta, skany) możliwość wynajmu sali konferencyjnej, dedykowany nr telefonu… A wszystko to w postaci atrakcyjnych pakietów, aby jak najłatwiej ułatwić ci wybór.

Lokalizacja

Wirtualne biuro w Gdyni zlokalizowane jest tuż przy słynnej ulicy Świętojańskiej, w samym centrum Gdyni. Bliskość urzędów, znakomity dojazd, liczne restauracje – to tylko część zalet usytuowania naszego biura. W krótkim czasie możesz odebrać korespondencje z naszego biura, dokonać wszelkich formalności w urzędach oraz udać się na biznesowy lunch z kontrahentem. Czy wspominaliśmy, że biuro znajduje się zaledwie 1,5 km od morza?

Morze Bałtyckie to część zalet Gdyni. Z jednej strony – port gdyński, nazywany wrotami do Polski. To dzięki temu Gdynia z małej wioski rybackiej w zaledwie 100 lat zmieniła się w prężnie rozwijające się miasto, tak bardzo ważne na mapie szlaków handlowych. Poza tradycyjnymi gałęziami gospodarki, które przyczyniły się do rozwoju miasta, w ostatnich latach można zaobserwować również wysyp firm zajmujących się naukami XXI wieku – informatyką, biotechnologią.

Z drugiej strony – zalesione wzgórza, piękne piaszczyste plaże i słynne orłowskie klify. To wszystko sprawia, że do Gdyni przyjeżdża mnóstwo turystów. Dla osób chcących zobaczyć coś więcej polecamy Muzeum Marynarki Wojennej, Muzeum Emigracji czy Skwer Kościuszki.

Samo biuro znajduje się w nowoczesnym biurowcu Art Deco. Wyjątkowy wystrój budynku sprawia, że już od recepcji nie wiemy gdzie dokładnie zawiesić wzrok. Królują czerń i biel, nadając budynkowi nietypowy charakter. Nie jest to typowy korporacyjny ,,szklany dom” – w Art Deco panuje przede wszystkim nienachalna elegancja.

Starając się utrzymać wyjątkowy charakter tego miejsca zadbaliśmy, aby biel i czerń królowały również w naszym biurze. Zależy nam, aby nasze biura wyróżniały się niebanalnym wystrojem, dalekim od tego, co zazwyczaj możemy zobaczyć w biurach.

Biuro posiada dwie sale konferencyjne na wynajem. 

W biurowcu znajdują się również dwie znakomite restauracje, kancelaria radców prawnych oraz kancelaria notarialna. W najbliższym otoczeniu znajdziemy również banki, bankomaty i najważniejsze miejskie urzędy.

Dojazd            

Biuro znajduje się w wyjątkowo atrakcyjnym położeniu, bez względu na to, jakim środkiem transportu zdecydujesz się do niego dostać. W pobliżu są przystanki autobusów miejskich oraz metropolitalnych, 700 m od budynku jest stacja Szybkiej Kolei Miejskiej, przystanek Wzgórze Św. Maksymiliana. W budynku biura znajduje się podziemny parking.

Wizerunek firmy jest dla nas kwestią priorytetową .Prestiżowy adres dla przedsiębiorstwa się w znacznym stopniu do tego przyczynia. W naszych biurach pracują najlepsi, wykwalifikowani pracownicy. Praca wiąże się z dużą samodzielnością, toteż klienci mBiura mogą liczyć na fachową pomoc ze strony naszych pracowników zawsze, kiedy tego potrzebują.

W POBLIŻU:

Nasze biuro znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji również dzięki bliskiemu sąsiedztwu urzędów i instytucji takich jak Urząd Miasta – zaledwie 300 m (Al. Marszałka Piłsudskiego 52/54) czy Urząd Skarbowy (ul. Władysława IV 2/4).

15 thoughts on “Wirtualne biuro w Gdyni – dlaczego warto ?”

 1. Artykuł uzupełniłabym jeszcze jednym zdaniem:
  budynek Art Deco, w którym mieści się mBiuro, to nowoczesne biuro w samym centrum, w którym nie ma podobnych realizacji, to właśnie dlatego jesteśmy tak wyjątkowi 🙂

 2. Gdynia to prężnie rozwijające się miasto przedsiębiorców, jej potencjał potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia np. w tym roku Gdynia została “Miastem Przyszłości” według Financial Times. mBiuro Gdynia to świetne miejsce nie tylko na siedzibę, czy oddział, ale też na spotkania Zarządu, rozmowy kwalifikacyjne, szkolenie czy spotkania z kontrahentami. Warto dodać, że biurowiec, w którym znajduje się wirtualne biuro Gdynia to nowoczesna przestrzeń, urządzona ze smakiem, co na pewno przykuje wzrok kontrahentów. Sieć świadczy również usługi księgowe: https://multibiura.pl/ksiegowosc/cennik/ i prawne: https://multibiura.pl/kancelaria-prawna/abonamenty-prawne/. Polecam!

 3. Doskonała lokalizacja biura! Gdynia jako najdynamiczniej rozwijające się trójmiejskie miasto, ma ogromny potencjał biznesowy. Dlatego uważam że adres nie potrzebuje reklamy. Jeśli uda mi się wystartować z własnym biznesem, znam już adres swojej firmy.

 4. Gdynia to piękne miasto 🙂
  Artykuł bardzo fajnie opisuje zalety wynajmu biura w podanej lokalizacji. Zaciekawił mnie również fakt, że biurowiec nawiązuje do Art Deco ^^

 5. Po przeczytaniu artykułu jak nigdy rozumiem już fenomen Gdynii i dynamiczny rozwój tego miasta.
  Jak widać Gdynia to nie tylko miasto oblegane przez turystów a także idealne miejsce na przestrzeń swojej firmy.
  Nie będę ukrywać, że bliskość morza od biura to dla mnie wprost wymarzone miejsce pracy.
  Dziękuje za artykuł – już wiem, gdzie będzie mój następny przystanek w Trójmieście,

 6. Świetna lokalizacja co wiąże się z oszczędnością czasu. Budynek również robi wrażenie z pewnością biuro godne polecenia!

 7. Bardzo ciekawy i obszerny artykuł, z chęcią skorzystam z usług, tym bardziej ze względu na możliwość wynajmu sali konferencyjnej i świetną lokalizację!

 8. Gdynia jest pięknym miastem. Atrakcyjna lokalizacja, wszystko w jednym miejscu. Z chęcią odwiedzę biuro przy najbliższej okazji 🙂

 9. W pełni zgadzam się z każdym zdaniem zawartym w artykule. Gdynia posiada ogromny potencjał biznesowy. Jest to świetne miejsce na rozpoczęcie prowadzenia własnej firmy.
  W odniesieniu do biura, niewątpliwie lokalizacja jest jego ogromną zaletą, wydaje się, że nie mogłaby być lepsza 😉 Na plus przemawia również wystrój biura, wygląda bardzo profesjonalnie oraz nowocześnie !

 10. Korzystałam z biura w Gdyni i podpisuję się pod powyższymi słowami w pełni! Biuro znajduje się w centrum, co bardzo ułatwiło dojazd nie tylko mi, lecz też klientom. W przerwie gdy trzeba było zregenerować siły, nie musieliśmy daleko szukać restauracji. Wszystko blisko, łatwo i przyjemnie.

 11. Bardzo ciekawe informacje, Gdynia zdecydowanie zasługuje na bycie bardziej docenianą pod kątem biznesowym. Sama lokalizacja biura pierwszorzędna, budynek i wnętrze za każdym razem robią wrażenie na kontrahentach.

 12. Gdynia to jedno z moich ulubionych miejsc do odwiedzenia tego miejsca. mBiuro Gdynia mieści się w bardzo dogodnym miejscu dla klientów na ich spotkania w prestiżowym budynku. Do tego mBiuro świadczy również usługi księgowe. Serdecznie polecam przedsiębiorcom ceniącym sobie wygodę !

 13. Gdynia to cudowne miejsce również dla rozwijania własnej działalności gospodarczej. Wirtualne biuro zdecydowanie ułatwi prowadzenie takiego przedsiębiorstwa, firmy. Szczególnie w tak sprzyjających warunkach 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.