14 Październik

Zapis w KRS o stronie www

Zapis w KRS o stronie Internetowej

Internet – Potęga promowania przedsiębiorców i nie tylko !

W dzisiejszych czasach dostęp do internetu ma prawie każdy. Nowe technologie i udogodnienia pozwalają nam na masę operacji ONLINE. Płacimy rachunki, robimy zakupy, szukamy nieruchomości, kupujemy wycieczki, a nawet kontaktujemy się z Urzędem Skarbowym czy ZUS-em. Internet to teraz jedna z największych potęg marketingu i promowania swojej firmy, czy osoby. Istnieje wiele odmian marketingu proponowanego nam przez firmy do pozycjonowania. Wielu ludzi pokusiłoby się o stwierdzenie, że to czego nie ma online, nie istnieje w ogóle.

Czy więc zapis w KRS o stronie internetowej może pomóc? Jak najbardziej!

Kodeks spółek handlowych daje możliwość przekazywania ofert i informacji za pomocą stron internetowych. Każdy przedsiębiorca więc, ma prawo posiadania swojej strony i zamieszczania na niej treści, związanych z jego działalnością. Posiadanie swojej domeny internetowej jest szczególnie ważne dla spółek uznanych jako publiczne. Istotą jest to, że walne zgromadzenie zwołuje się przez ogłoszenia dokonywane na jej stronie internetowej. Ogłoszenie musi być również zgodne z obowiązującymi przepisami dotyczącymi oferty publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz przepisów o spółkach publicznych.

Strona internetowa firmy powinna przede wszystkim zawierać podstawowe informacje takie jak :

  •  firma spółki, jej siedziba i adres;
  • oznaczenie sądu rejestrowego, w którym przechowywana jest dokumentacja spółki,
  • numer, pod którym spółka jest wpisana do rejestru;
  • numer identyfikacji podatkowej (NIP)
  • dane dotyczące kapitału zakładowego.

Informacje te są niezbędne i pomogą w zdobyciu zaufania potencjalnego klienta. Świadczy to o tym, że nie jesteśmy anonimowi, nasza działalność jest legalna i jesteśmy dostępni dla naszych kontrahentów.

Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o pozycjonowaniu, content marketingu i o tym jak zrobić dobrą, oryginalną stronę internetową?

Zachęcamy do odwiedzin http://textter.eu/

Tam znajdziecie możliwości i korzyści jakie płyną z profesjonalnego marketingu !

Naszym zdaniem


Karina Kurowska

Content Marketing i Pozycjonowanie to jedne z najbardziej pożądanych dziedzin teraźniejszego Marketingu. Większość ludzi poszukuje usług, miejsc i produktów online. Portale społecznościowe cieszą się ogromną popularnością. Prawie każdy na co dzień udziela się w wirtualnym świecie. Posiadanie strony internetowej swojej spółki, to podstawa konieczna do promowania swoich produktów czy usług. Oryginalnie zrobiona strona, przykuwa uwagę potencjalnego klienta. Zamieszczenie na niej wszystkich informacji, których poszukuje potencjalny klient jest kluczem do sukcesu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *